İçeriğe geç

EaseUS Todo Backup Technician v11.5.0.0 Win indir / Download

Kategori: Backup & Recovery (Win), Softwares ( Win ), ve Windows Softs ( Yazılım )

🇬🇧 Advanced and reliable backup & recovery software for home office and business users to perform self-service backup with comprehensive full/differential/incremental backup. Full system protection allows you to easily back up and recover your entire operating system when disaster happens. Block-level disk imaging quickly and efficiently backs up the entire disk or volumes. File-level backup allows you to selectively back up specific files, folders or file types, including network shared files. Back up specific files and volumes without interrupting any current operations, especially for open files backup. Only back up changes made since the previous backup, saving time and storage space. Flexible backup scheduler allows backups to run based on daily, weekly, monthly or event.

Top Benefits :

Business Price Leader – cost only 50% of the price of competitors without sacrificing features,benefits or performance.
Fast and Time-saving – with one click system backup & restore and other time saving features to simplify your IT admin routine.
Reliable and Secure – back up any business crucial data and protect them in a safe way to ensure your business continuity, minimize server downtime and improve productivity.
Windows Server 2016 R2 Compatible – allow to back up and restore entire Server system state (operation system and installed applications) and all the data on Windows Server 2016.

_________________________________________________________________________

🇹🇷 Ev ofis ve iş kullanıcıları için kapsamlı tam / diferansiyel / artımlı yedekleme ile self servis yedekleme gerçekleştirmek için gelişmiş ve güvenilir yedekleme ve kurtarma yazılımı. Tam sistem koruması, felaket olduğunda tüm işletim sisteminizi kolayca yedeklemenizi ve kurtarmanızı sağlar. Blok düzeyinde disk görüntüleme, tüm diski veya birimleri hızlı ve verimli bir şekilde yedekler. Dosya düzeyinde yedekleme, ağ paylaşımlı dosyalar dahil olmak üzere belirli dosyaları, klasörleri veya dosya türlerini seçici olarak yedeklemenizi sağlar. Özel dosyaları ve birimleri, özellikle açık dosyalar yedeklemesi için herhangi bir işlemi kesintiye uğratmadan yedekleyin. Yalnızca önceki yedeklemeden beri yapılan değişiklikleri, zaman ve depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar. Esnek yedekleme zamanlayıcısı, yedeklerin günlük, haftalık, aylık veya olaya dayalı olarak çalışmasına izin verir.

En Faydaları:

İş Fiyat Lideri – rakiplerin fiyatının sadece% 50’sini, özelliklerden, avantajlardan veya performanstan ödün vermeden yapar.
Hızlı ve Zaman kazandıran – BT yönetici rutini basitleştirmek için tek bir tıklama sistemi yedekleme ve geri yükleme ve diğer zaman tasarrufu özellikleri ile.
Güvenilir ve güvenli bir iş için gerekli tüm önemli verileri yedekleyin ve iş sürekliliğinizi sağlamak, sunucu kesintilerini en aza indirmek ve verimliliği artırmak için bunları güvenli bir şekilde koruyun.
Windows Server 2016 R2 Uyumlu – Sunucu sistem durumunu (işletim sistemi ve yüklü uygulamalar) ve Windows Server 2016’daki tüm verileri yedeklemenize ve geri yüklemenize izin verin.

Tercüme GoogleTranslate tarafından tercüme olduğu için özür dileriz , çünkü daha fazla dosya paylaşmaya çalışıyoruz ve kendimiz tercüme etmeye vaktimiz yok . Saygılar … FoxDownload.NET

_________________________________________________________________________

Download Links : ( indirme linkleri )

EaseUS Todo Backup Technician v11.5.0.0  Win   129MB

EaseUS Todo Backup Technician v10.5.0.2 Bootable ISO  286MB

RAR Pass : foxdownload.net

keep patch files in defender  /  Defender de Crack dosyasın güvenli gösterme video-su 

MacOS ( işletim sistemi ) Windows OS ( işletim sistemi )
Microsoft Windows 7 SP1 Ultimate September 2018 x64 indir / Download
Microsoft Windows XP Professional SP3 Integrated June 2014 + SATA Driver indir / Download
Windows 8.1 Pro x64 November 2018 indir / Download

Internet Tools ( Win )

Download Manager (Win) E-mail Tools (Win) FTP Manager (Win) Network Tools (Win) Web Browser (Win) Web Design (Win)

Media Softwares ( Win )

3D Design (Win) CD / DVD Tools (Win) DAW & Audio Editing ( Win ) Media Converter (Win) Media Player (Win) Photo Editing (Win) Screen Recording (Win) Video Editing (Win)

Security Softwares ( Win )

File & Folder Lock (Win) Password Manager (Win)

Softwares ( Win )

Backup & Recovery (Win) Compressor (Win) Engineering softwares (Win) HardDisk & Partition Manager (Win) Mobile Device Manager (Win) Office Tools (Win) Programming (Win) Utilities (Win) Windows optimizer (Win)

Internet Tools ( Mac )

Download Manager (Mac) E-mail Tools (Mac) Network Tools (Mac) Web Browser (Mac) Web Design (Mac)

Media Softwares ( Mac )

3D Design (Mac) CD / DVD Tools (Mac) DAW & Audio Editing ( Mac ) Media Converter (Mac) Media Player (Mac) Photo Editing (Mac) Screen Recording (Mac) Video Editing (Mac)

Security Softwares ( Mac )

File & Folder Lock (Mac) Password Manager (Mac)

Softwares ( Mac )

Backup & Recovery (Mac) Compressor (Mac) Engineering softwares (Mac) HardDisk & Partition Manager (Mac) Mac optimizer (Mac) Mobile Device Manager (Mac) Office Tools (Mac) Programming (Mac) Utilities (Mac)

Mac Games ( Mac oyunları )

Action Mac Sports Mac

PC Games ( pc Oyunları )

Action Win Sports PC

Ps4 Games ( ps4 oyunları )

Action Ps4 Sports Ps4

Xbox Games ( xbox oyunları )

Action Xbox Sports Xbox
>