İçeriğe geç

Folx Downloader Pro v5.7.13770 Mac indir / Download

Kategori: Download Manager (Mac), Internet Tools ( Mac ), ve Mac Softs ( Yazılım )

🇬🇧 Folx is a free download manager with a user-friendly interface in the style of Mac OS. The download manager offers a convenient system for managing downloads, flexible settings, etc. The 

application offers a unique system for sorting and storing downloaded files, restores interrupted downloads, splits the download into several streams, regulates speed and much more. 

A modern Mac-style interface with support for Retina displays. A unique system for sorting and storing downloaded files with the ability to preview. 

       Basic functions of Folx PRO :

  • Accelerating the load PRO The 
   breakdown of downloading up to 10 threads allows you to significantly increase the download speed.
  • Speed ​​control PRO 
   Folx allows you to adjust the download speed in manual or automatic mode for efficient distribution of traffic on a dedicated channel.
  • Scheduled PRO download
  • Folx starts downloading files on a schedule on a specific day and time. You can choose the most appropriate time to start the download and set the parameters for the end of the download: shut down, switch to sleep mode, or close the program.
  • Integration into iTunes PRO 
   With the integration of Folx into iTunes, downloaded music and videos can be automatically added to the iTunes library immediately after download.
  • Remembering the login and password PRO 
   When adding a new download, you can enter a login and password for sites that require authentication. Folx will remember them and will use them for further downloads from the specified domain.
 • Download from YouTube PRO 
  Fox PRO download video from YouTube with the ability to select the desired format and resolution. If you only need to download music from YouTube, simply select the audio format for uploading.

_________________________________________________________________________

🇹🇷 Folx, Mac OS tarzında kullanıcı dostu bir arayüze sahip ücretsiz bir indirme yöneticisidir. İndirme yöneticisi, indirmeleri, esnek ayarları vb. Yönetmek için kullanışlı bir sistem sunar.

Uygulama indirilen dosyaları sıralamak ve saklamak için benzersiz bir sistem sunuyor, indirilen aramayı geri yükler, indirme işlemini çeşitli akışlara böler, hızı ve çok daha fazlasını düzenler.

Retina ekranları desteği ile modern bir Mac tarzı arayüz. Önizleme yeteneği ile indirilen dosyaları sıralamak ve saklamak için eşsiz bir sistem.

           Folx PRO’nun temel işlevleri :

  • Yükü hızlandırmak PRO
   10 iş parçacığına kadar indirmenin bozulması, indirme hızını önemli ölçüde artırmanıza olanak tanır.
  • Hız kontrolü PRO
   Folx, özel bir kanaldaki trafiğin verimli dağıtımı için manuel veya otomatik modda indirme hızını ayarlamanızı sağlar.
  • Zamanlanmış PRO indir
   Folx, dosyaları belirli bir gün ve saatte bir programda indirmeye başlar. İndirme işlemini başlatmak ve indirme işleminin sonundaki parametreleri ayarlamak için en uygun süreyi seçebilirsiniz: kapat, uyku moduna geç veya programı kapat.
  • ITunes PRO’ya entegrasyon
   Folx’un iTunes’a entegrasyonu ile indirilen müzik ve videolar, indirildikten hemen sonra iTunes arşivine otomatik olarak eklenebilir.
  • Giriş ve şifre PRO’yu hatırlamak
   Yeni bir indirme eklerken, kimlik doğrulaması gerektiren siteler için bir giriş ve şifre girebilirsiniz. Folx onları hatırlayacak ve belirtilen alandan daha fazla indirme için kullanacaktır.
 • YouTube PRO’dan indirin
  İstenilen formatı ve çözünürlüğü seçebilme özelliği ile YouTube’dan Fox PRO videosunu indirin. Sadece YouTube’dan müzik indirmeniz gerekiyorsa, yüklemek için ses formatını seçmeniz yeterlidir.

Tercüme GoogleTranslate tarafından tercüme olduğu için özür dileriz , çünkü daha fazla dosya paylaşmaya çalışıyoruz ve kendimiz tercüme etmeye vaktimiz yok . Saygılar … FoxDownload.NET

_________________________________________________________________________

Download Links : ( indirme linkleri )

Folx Downloader Pro v5.7.13770 TNT Mac   35MB

RAR Pass : foxdownload.net

MacOS ( işletim sistemi ) Windows OS ( işletim sistemi )
Microsoft Windows 7 SP1 Ultimate September 2018 x64 indir / Download
Microsoft Windows XP Professional SP3 Integrated June 2014 + SATA Driver indir / Download
Windows 8.1 Pro x64 November 2018 indir / Download

Internet Tools ( Win )

Download Manager (Win) E-mail Tools (Win) FTP Manager (Win) Network Tools (Win) Web Browser (Win) Web Design (Win)

Media Softwares ( Win )

3D Design (Win) CD / DVD Tools (Win) DAW & Audio Editing ( Win ) Media Converter (Win) Media Player (Win) Photo Editing (Win) Screen Recording (Win) Video Editing (Win)

Security Softwares ( Win )

File & Folder Lock (Win) Password Manager (Win)

Softwares ( Win )

Backup & Recovery (Win) Compressor (Win) Engineering softwares (Win) HardDisk & Partition Manager (Win) Mobile Device Manager (Win) Office Tools (Win) Programming (Win) Utilities (Win) Windows optimizer (Win)

Internet Tools ( Mac )

Download Manager (Mac) E-mail Tools (Mac) Network Tools (Mac) Web Browser (Mac) Web Design (Mac)

Media Softwares ( Mac )

3D Design (Mac) CD / DVD Tools (Mac) DAW & Audio Editing ( Mac ) Media Converter (Mac) Media Player (Mac) Photo Editing (Mac) Screen Recording (Mac) Video Editing (Mac)

Security Softwares ( Mac )

File & Folder Lock (Mac) Password Manager (Mac)

Softwares ( Mac )

Backup & Recovery (Mac) Compressor (Mac) Engineering softwares (Mac) HardDisk & Partition Manager (Mac) Mac optimizer (Mac) Mobile Device Manager (Mac) Office Tools (Mac) Programming (Mac) Utilities (Mac)

Mac Games ( Mac oyunları )

Action Mac Sports Mac

PC Games ( pc Oyunları )

Action Win Sports PC

Ps4 Games ( ps4 oyunları )

Action Ps4 Sports Ps4

Xbox Games ( xbox oyunları )

Action Xbox Sports Xbox
>